Med graverad dekor och monogram. Fot med vridna åsar. Mynning med vågbård. Invändigt förgylld. Smärre repor. (Höjd 19, vikt 376g.)
5 400 SEK | 2020-05-17 12:01 |
3 600 SEK | 2020-05-17 11:11 |
3 200 SEK | 2020-05-17 05:42 |
2 600 SEK | 2020-05-17 01:53 |
2 500 SEK | 2020-05-16 09:43 |
1 500 SEK | 2020-05-16 17:41 |
1 300 SEK | 2020-05-15 17:22 |
1 100 SEK | 2020-05-15 07:23 |
1 000 SEK | 2020-05-14 19:36 |
300 SEK | 2020-05-14 21:38 |
200 SEK | 2020-05-14 19:36 |
100 SEK | 2020-05-14 19:13 |
100 SEK | Startpris |