Träskuren häst, delvis bemålad. Osignerad. Sockel och en fot med lagning. Sockel med torrspricka. Öron med mindre avslag. (Höjd 13,5)
2 100 SEK | 2020-04-29 17:07 |
2 000 SEK | 2020-05-15 16:09 |
1 400 SEK | 2020-05-15 11:09 |
1 200 SEK | 2020-05-14 19:54 |
1 000 SEK | 2020-05-14 19:29 |
300 SEK | 2020-05-14 19:08 |
100 SEK | Startpris |