Olja på träskiva, vinterbild med bäck. Signerad och daterad 1943. Ram med slitage. (41x31)
2 600 SEK | 2020-05-17 11:59 |
2 500 SEK | 2020-05-17 11:57 |
1 600 SEK | 2020-05-17 11:06 |
1 200 SEK | 2020-05-17 10:39 |
450 SEK | 2020-05-17 02:24 |
350 SEK | 2020-05-15 22:16 |
250 SEK | 2020-05-15 01:14 |
100 SEK | 2020-05-14 22:14 |
100 SEK | Startpris |