Olja på duk, havsbild. Signerad och daterad 1908. Ställvis något krackelerad. (70x118)
400 SEK | 2020-05-17 11:59 |
350 SEK | 2020-05-17 09:30 |
200 SEK | 2020-05-15 10:01 |
150 SEK | 2020-05-14 23:58 |
100 SEK | 2020-05-14 22:13 |
100 SEK | Startpris |