Rostfritt stål. 7st knivar, 8st matskedar, 8st bordsskedar, 16st matgafflar. Bl.a. med avvikande längd, slitage, repor. (Knivarnas längd ca.20)
400 SEK | 2020-05-17 10:39 |
350 SEK | 2020-05-17 01:45 |
300 SEK | 2020-05-16 19:47 |
100 SEK | 2020-05-14 19:45 |
100 SEK | Startpris |