Boett i silver. Emaljerad urtavla med emaljmålad erotisk scen, mekanisk funktion. Förgyllt och graverat urverk. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Ytslitage, boetten baktill med repor. (Diameter 55mm)
7 400 SEK | 2020-05-17 11:46 |
7 200 SEK | 2020-05-15 13:29 |
6 200 SEK | 2020-05-15 17:00 |
3 600 SEK | 2020-05-15 07:14 |
1 100 SEK | 2020-05-14 23:49 |
300 SEK | 2020-05-14 22:50 |
100 SEK | 2020-05-14 18:58 |
100 SEK | Startpris |