Slitage, mindre skador. (Längsta längd 72)
300 SEK | 2020-05-17 11:21 |
250 SEK | 2020-05-16 07:32 |
200 SEK | 2020-05-16 07:32 |
150 SEK | 2020-05-14 22:14 |
100 SEK | Startpris |