Konstglas. I form av båt. Numrerad upplaga, för Djurgården. Signerad, etikettmärkt. Repor, mindre naggar. (Längd 17)
900 SEK | 2020-05-17 11:39 |
850 SEK | 2020-05-17 11:07 |
750 SEK | 2020-05-15 23:23 |
500 SEK | 2020-05-16 21:31 |
400 SEK | 2020-05-15 20:42 |
100 SEK | 2020-05-15 20:40 |
100 SEK | Startpris |