Olja på träskiva, "Notre Dame". Signerad, a tergo daterad Paris 1923. (24x30)
1 100 SEK | 2020-05-17 11:58 |
1 000 SEK | 2020-05-15 15:17 |
450 SEK | 2020-05-15 20:55 |
100 SEK | Startpris |