Träskuren och bemålad figur, kvinna med räfsa. Signerad och daterad 1977. (Höjd 25)
2 500 SEK | 2020-05-17 08:36 |
2 400 SEK | 2020-05-16 21:25 |
2 200 SEK | 2020-05-16 16:18 |
1 900 SEK | 2020-05-11 14:30 |
150 SEK | 2020-05-14 19:54 |
100 SEK | Startpris |