Olja på duk, landskap med figurer. Signerad, otydligt daterad. Ställvis krackelerad, färgsläpp. (29x45)
1 100 SEK | 2020-05-17 11:59 |
1 000 SEK | 2020-05-17 11:39 |
400 SEK | 2020-05-15 22:26 |
350 SEK | 2020-05-16 21:49 |
150 SEK | 2020-05-15 07:59 |
100 SEK | Startpris |