Etsning, "Erik Axel Karlfeldt". Signerad i blyerts. Inramad. (8,5x7,5)
1 900 SEK | 2020-05-17 11:50 |
1 800 SEK | 2020-05-17 09:24 |
1 000 SEK | 2020-05-16 15:38 |
450 SEK | 2020-05-15 09:37 |
450 SEK | 2020-05-15 09:48 |
100 SEK | 2020-05-14 19:37 |
100 SEK | Startpris |