Skärm med slipad dekor av bl.a. fiskar. Övre kupa i gultonat glas. Fäste i mässing. Signerad Glössner-co. Dek: Notini. Smärre naggar. (Diameter 53)
1 600 SEK | 2020-05-16 23:13 |
1 500 SEK | 2020-05-17 11:52 |
1 200 SEK | 2020-05-17 10:02 |
750 SEK | 2020-05-17 09:32 |
500 SEK | 2020-05-16 22:41 |
450 SEK | 2020-05-16 11:52 |
400 SEK | 2020-05-16 18:35 |
200 SEK | 2020-05-16 10:16 |
100 SEK | 2020-05-15 20:21 |
100 SEK | Startpris |