Klar- samt olivgrönt glas. Signerade, etikettmärkta. Fläckar, en med fotnagg. (Höjd exklusive fäste 30)
1 500 SEK | 2020-05-17 11:59 |
1 400 SEK | 2020-05-17 11:58 |
1 100 SEK | 2020-05-17 08:51 |
1 000 SEK | 2020-05-17 11:45 |
650 SEK | 2020-05-16 23:14 |
400 SEK | 2020-05-16 21:06 |
350 SEK | 2020-05-15 00:20 |
350 SEK | 2020-05-16 17:23 |
150 SEK | 2020-05-14 19:24 |
100 SEK | 2020-05-14 19:13 |
100 SEK | Startpris |