Klarglas. Med slipad dekor. Signerad och daterad 55. Mindre repor. (14x12,5)
850 SEK | 2020-05-16 18:54 |
800 SEK | 2020-05-17 11:31 |
300 SEK | 2020-05-17 11:16 |
200 SEK | 2020-05-16 11:00 |
100 SEK | Startpris |