Förgylld och bronserad. Krön och avslut med infällda gouachemålningar. Tvådelat, kvicksilverfollierat glas. Ställvis med förgyllningsslitage. (Höjd 176, bredd 81)
6 400 SEK | 2020-05-17 09:29 |
6 200 SEK | 2020-05-16 22:36 |
6 000 SEK | 2020-05-16 21:36 |
5 800 SEK | 2020-05-16 17:24 |
5 600 SEK | 2020-05-16 16:09 |
3 000 SEK | 2020-05-14 20:56 |
1 000 SEK | 2020-05-14 21:14 |
100 SEK | Startpris |