Bemålad. Allmogeinteriör med man och kvinna. Signerad och daterad 51. Obetydliga avslag. (27x53)
1 900 SEK | 2020-05-17 09:10 |
1 800 SEK | 2020-05-17 08:32 |
1 600 SEK | 2020-05-16 08:44 |
1 100 SEK | 2020-05-14 10:47 |
1 000 SEK | 2020-05-15 07:21 |
150 SEK | 2020-05-14 22:23 |
100 SEK | Startpris |