Olja på träskiva, strandbank med stenar. Signerad. (35x48)
3 200 SEK | 2020-05-17 11:56 |
3 000 SEK | 2020-05-17 11:59 |
2 500 SEK | 2020-05-17 10:02 |
2 400 SEK | 2020-05-17 11:15 |
1 900 SEK | 2020-05-17 10:12 |
1 100 SEK | 2020-05-17 08:27 |
650 SEK | 2020-05-15 09:49 |
250 SEK | 2020-05-15 02:47 |
150 SEK | 2020-05-15 09:43 |
100 SEK | Startpris |