Originalmålad. Färgslitage, listskador, lock med kantskada. (Höjd 23, längd 46, bredd 33)
450 SEK | 2020-05-17 11:40 |
400 SEK | 2020-05-17 10:18 |
350 SEK | 2020-05-17 09:39 |
100 SEK | 2020-05-14 20:44 |
100 SEK | Startpris |