Förgylld brons, med stämplad dekor. Skål i glas. Behängd med prismor. För fyra ljus. Avslut med pinjekotte. Prismor med naggar. (Höjd 110, diameter 65)
25 500 SEK | 2020-06-05 10:30 |
25 000 SEK | 2020-05-16 22:26 |
18 000 SEK | 2020-05-16 09:48 |
1 600 SEK | 2020-05-15 21:58 |
1 200 SEK | 2020-05-15 21:16 |
850 SEK | 2020-05-15 21:03 |
700 SEK | 2020-05-15 18:14 |
400 SEK | 2020-05-15 11:46 |
150 SEK | 2020-05-15 13:24 |
100 SEK | Startpris |