Olja på duk, kvinnligt helgon. Färgbortfall, krackeleringar, mindre skador, oramad. (44x35)
4 200 SEK | 2020-05-17 11:59 |
4 000 SEK | 2020-05-17 11:59 |
3 600 SEK | 2020-05-17 11:58 |
3 200 SEK | 2020-05-17 11:38 |
2 500 SEK | 2020-05-17 11:50 |
2 100 SEK | 2020-05-17 10:26 |
1 600 SEK | 2020-05-17 00:39 |
1 100 SEK | 2020-05-16 16:19 |
1 000 SEK | 2020-05-16 16:01 |
700 SEK | 2020-05-16 14:14 |
600 SEK | 2020-05-15 17:38 |
600 SEK | 2020-05-15 22:23 |
500 SEK | 2020-05-15 14:36 |
200 SEK | 2020-05-15 15:19 |
100 SEK | Startpris |