Fanerat, med inläggningar av bl.a. pärlemor. Krackeleringar, mindre torrsprickor, ytslitage. (Höjd 62)
150 SEK | 2020-05-17 11:46 |
100 SEK | 2020-05-15 16:58 |
100 SEK | Startpris |