Olja på skiva, komposition. Signerad. Inramad. (22,5x18)
850 SEK | 2020-05-17 14:32 |
800 SEK | 2020-05-15 18:26 |
750 SEK | 2020-05-14 22:38 |
300 SEK | 2020-05-15 17:21 |
100 SEK | Startpris |