78146. Royal Copenhagen: Vase og skål dekorede med celadonglasur (2)

Bode Willumsen: Tresidet skål nr. 20162, sign. monogram. I. sort.
Vase nr. 20992, dekoreret i relief, sign. JH. H. 17 cm. I. sort. Brandingsfejl øverst på hals.

Varenr 78146

6 Maj 2020 19:51

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms