Dekoreret med celadonglasur. Sign. monogram. H. 15 cm, diam 27 cm.
Krakeleringer.
MULLE | 2.000 DKK | 2020-05-06 15:51 |
18485 | 1.900 DKK | 2020-05-06 19:20 |
2643O | 1.400 DKK | 2020-05-05 23:58 |
22725 | 1.300 DKK | 2020-04-29 15:51 |
MK | 1.000 DKK | 2020-05-01 21:26 |
18657 | 600 DKK | 2020-04-29 17:39 |
400 DKK | Startpris |