Svart skinn med teaakben. Enligt uppgift Arne Vodder modell 7680. Slitage, bristning i armstödets framkant, repor, märken.
2 200 SEK | 2020-04-28 18:17 |
2 000 SEK | 2020-04-28 15:04 |
1 500 SEK | 2020-04-28 16:47 |
1 200 SEK | 2020-04-28 00:13 |
1 100 SEK | 2020-04-27 13:02 |
300 SEK | Startpris |