Teak med textilklädda plymåer. Modern design, 1960-tal. Repor, märken, sadelgjord i behov av översyn.
1 600 SEK | 2020-04-28 17:37 |
1 500 SEK | 2020-04-28 08:44 |
1 400 SEK | 2020-04-28 06:43 |
900 SEK | 2020-04-15 15:39 |
500 SEK | 2020-04-16 01:31 |
300 SEK | Startpris |