Lackerad metall med fårskinnsfäll. "Diamond chair". Knoll International, omärkt. Smärre lagningar. Repor, märken.
5 000 SEK | 2020-04-28 18:23 |
4 800 SEK | 2020-04-28 18:23 |
1 900 SEK | 2020-04-19 14:08 |
1 800 SEK | 2020-04-16 13:19 |
1 700 SEK | 2020-04-15 15:39 |
350 SEK | 2020-04-16 12:10 |
300 SEK | Startpris |