244. JOHANNES ANDERSEN, SOFFBORD

Teak. "Capri", modern design, 1960-tal. Höjd 52, längd 155 cm. Repor, märken, fläckar.

Varunr 201833

28 April 2020 19:21

Utrop 1500 SEK

1 300 SEK2020-04-28 19:04
1 200 SEK2020-04-28 18:53
900 SEK2020-04-17 15:31
600 SEK2020-04-24 21:55
450 SEK2020-04-23 22:28
300 SEK Startpris

Onlineauktion 28 April 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!