Olja på duk, forslandskap. Signerad och daterad 1829. I samtida ram. Mindre krackeleringar. (34x48)
10 500 SEK | 2020-04-25 19:25 |
10 000 SEK | 2020-04-26 09:43 |
7 400 SEK | 2020-04-26 06:57 |
6 000 SEK | 2020-04-24 18:44 |
4 200 SEK | 2020-04-24 14:49 |
1 000 SEK | 2020-04-24 06:42 |
350 SEK | 2020-04-23 21:06 |
100 SEK | 2020-04-23 19:15 |
100 SEK | Startpris |