Olja på duk, motiv från Aegina. Signerad och daterad 09. Inramad. (53x90)
1 600 SEK | 2020-04-26 11:57 |
1 500 SEK | 2020-04-26 10:25 |
400 SEK | 2020-04-26 09:55 |
200 SEK | 2020-04-26 00:09 |
150 SEK | 2020-04-23 22:28 |
100 SEK | 2020-04-23 22:19 |
100 SEK | Startpris |