Mekaniskt. Förgyllt stålarmband. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Emblem, gravyr. Bruksslitage, urtavla med smärre märken. (Diameter 35mm)
3 600 SEK | 2020-04-25 13:33 |
3 400 SEK | 2020-04-25 13:14 |
3 200 SEK | 2020-04-23 19:39 |
2 400 SEK | 2020-04-23 19:42 |
2 200 SEK | 2020-04-23 19:00 |
1 000 SEK | 2020-04-23 18:54 |
100 SEK | Startpris |