Olja på duk, spelman och dansande par. Monogramsignerad, a tergo daterad 1980. (24x23)
1 100 SEK | 2020-04-25 22:24 |
1 000 SEK | 2020-04-24 21:32 |
800 SEK | 2020-04-24 18:26 |
100 SEK | Startpris |