Förgylld boett och armband. Hårt ytslitage, kronan saknas, går ej, fläckar, boettens baksida med gravyr. (Boetten ca. 3x2cm)
150 SEK | 2020-04-25 10:35 |
100 SEK | 2020-04-25 01:00 |
100 SEK | Startpris |