Tallrik, fat samt fat på fotring. Slitage, torrsprickor. Den större maskstungen och med antika skador. (Diameter 20,5-32)
900 SEK | 2020-04-26 11:59 |
850 SEK | 2020-04-26 07:52 |
400 SEK | 2020-04-23 20:27 |
350 SEK | 2020-04-24 09:53 |
100 SEK | Startpris |