Olja på duk, kvinnoporträtt. Signerad och daterad 1835. Krackeleringar, duklagningar, retuscher, dukhål. (69x59)
Proveniens: Salnecke slott.
4 000 SEK | 2020-04-26 12:02 |
3 800 SEK | 2020-04-26 12:02 |
2 500 SEK | 2020-04-26 11:50 |
1 800 SEK | 2020-04-26 11:00 |
1 000 SEK | 2020-04-26 07:57 |
550 SEK | 2020-04-25 11:40 |
450 SEK | 2020-04-25 09:38 |
350 SEK | 2020-04-24 10:55 |
100 SEK | 2020-04-23 19:18 |
100 SEK | Startpris |