Olja på pannå, skogsbild med rådjur. Signerad och daterad 44. (45x54)
2 300 SEK | 2020-04-25 12:58 |
2 200 SEK | 2020-04-25 12:46 |
2 000 SEK | 2020-04-25 08:41 |
1 000 SEK | 2020-04-24 19:07 |
850 SEK | 2020-04-24 16:15 |
600 SEK | 2020-04-24 15:27 |
400 SEK | 2020-04-24 09:07 |
300 SEK | 2020-04-23 21:05 |
100 SEK | Startpris |