Träskuren och bemålad. I form av fågel. Ben av metall. Hals med lagning, färgslitage. (Höjd 17, längd 30)
700 SEK | 2020-04-26 12:07 |
650 SEK | 2020-04-26 11:14 |
500 SEK | 2020-04-25 18:37 |
350 SEK | 2020-04-24 18:04 |
200 SEK | 2020-04-24 15:01 |
100 SEK | 2020-04-23 18:48 |
100 SEK | Startpris |