Olja på duk, kvinnoporträtt. A tergo med text. Renoverad, retuscher, mindre dukhål. (69x55)
Proveniens: Salnecke slott.
8 200 SEK | 2020-04-26 12:01 |
8 000 SEK | 2020-04-26 12:01 |
7 200 SEK | 2020-04-26 11:57 |
6 800 SEK | 2020-04-26 11:57 |
4 400 SEK | 2020-04-26 11:45 |
4 000 SEK | 2020-04-26 07:56 |
3 400 SEK | 2020-04-25 17:59 |
3 000 SEK | 2020-04-25 17:19 |
2 000 SEK | 2020-04-24 11:06 |
1 600 SEK | 2020-04-24 17:07 |
1 300 SEK | 2020-04-24 13:00 |
950 SEK | 2020-04-24 07:30 |
600 SEK | 2020-04-23 23:01 |
100 SEK | 2020-04-23 20:37 |
100 SEK | Startpris |