Akvarell, motiv från Källänge. Signerad och daterad 32. Inramad. (20,5x30)
1 000 SEK | 2020-04-26 11:47 |
950 SEK | 2020-04-26 11:32 |
600 SEK | 2020-04-25 21:45 |
100 SEK | 2020-04-24 10:52 |
100 SEK | Startpris |