Olja på duk, interiör med figur. Monogramsignerad. Enstaka krackelyrer, mindre färgbortfall. (54x61)
550 SEK | 2020-04-26 11:58 |
500 SEK | 2020-04-24 18:51 |
300 SEK | 2020-04-24 13:08 |
100 SEK | 2020-04-24 10:17 |
100 SEK | Startpris |