Olja på duk, landskap med figur. Osignerad. I samtida ram. Krackeleringar, duken ospänd, mindre färgbortfall. (24x34)
250 SEK | 2020-04-26 11:33 |
200 SEK | 2020-04-25 15:49 |
150 SEK | 2020-04-23 22:23 |
100 SEK | 2020-04-23 22:13 |
100 SEK | Startpris |