Kronograf. Förgylld stålboett. Armband av läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Läderarmband med slitage och fläckar. Bruksslitage. (Diameter 37mm)
2 300 SEK | 2020-04-26 12:00 |
2 300 SEK | 2020-04-26 12:01 |
1 700 SEK | 2020-04-25 11:30 |
1 600 SEK | 2020-04-24 20:45 |
1 500 SEK | 2020-04-24 11:30 |
1 200 SEK | 2020-04-24 07:25 |
300 SEK | 2020-04-24 00:39 |
250 SEK | 2020-04-23 19:05 |
250 SEK | 2020-04-23 22:02 |
150 SEK | 2020-04-23 21:55 |
100 SEK | Startpris |