Olja på träskiva, strandbank med fiskare. Signerad och daterad 1887. Ram med mindre dekorsprickor och retuscher. (24x34)
250 SEK | 2020-04-26 11:59 |
200 SEK | 2020-04-25 18:34 |
150 SEK | 2020-04-25 16:33 |
100 SEK | Startpris |