Skulptur i brons, kvinnohuvud. Monogramsignerad och daterad 53. Gjutarstämpel Otto Meyer eftr. fud. Sockel av trä. Sockel med fläckar. (Total höjd 24)
2 100 SEK | 2020-04-26 08:20 |
2 000 SEK | 2020-04-26 10:12 |
1 200 SEK | 2020-04-26 09:56 |
600 SEK | 2020-04-24 16:16 |
200 SEK | 2020-04-24 11:17 |
150 SEK | 2020-04-23 20:15 |
100 SEK | 2020-04-23 19:05 |
100 SEK | Startpris |