Olja på pannå, trojka. Signerad. Ram med dekorskada. (15x20,5)
700 SEK | 2020-04-26 11:37 |
650 SEK | 2020-04-26 11:57 |
400 SEK | 2020-04-26 08:46 |
300 SEK | 2020-04-25 21:59 |
300 SEK | 2020-04-25 22:37 |
200 SEK | 2020-04-25 20:44 |
100 SEK | 2020-04-23 21:11 |
100 SEK | Startpris |