Olja på träskiva, landskap med figurer. Signerad och daterad 1888. I samtida ram med dekorbortfall. (20x31)
250 SEK | 2020-04-26 12:00 |
200 SEK | 2020-04-26 11:32 |
150 SEK | 2020-04-25 16:32 |
100 SEK | 2020-04-23 19:20 |
100 SEK | Startpris |