Färglitografi, figurkomposition. Signerad och numrerad. Inramad. (70x50)
500 SEK | 2020-04-25 13:24 |
450 SEK | 2020-04-25 13:09 |
300 SEK | 2020-04-25 05:18 |
250 SEK | 2020-04-24 19:45 |
100 SEK | Startpris |