Färglitografi, figurscen. Signerad och numrerad. Inramad. (74x52)
800 SEK | 2020-04-25 21:52 |
750 SEK | 2020-04-24 13:02 |
700 SEK | 2020-04-25 13:09 |
550 SEK | 2020-04-23 21:43 |
100 SEK | Startpris |