Litografiskt tryck på canvas, figurkomposition. Osignerad. (132x97)
2 900 SEK | 2020-04-26 12:01 |
2 800 SEK | 2020-04-26 11:56 |
2 100 SEK | 2020-04-25 15:21 |
2 000 SEK | 2020-04-25 14:38 |
950 SEK | 2020-04-25 13:08 |
250 SEK | 2020-04-24 13:48 |
100 SEK | Startpris |